Akademi Kampları

Doğa ile bir bütün Anadolu hareketi
24

Üniversiteden

18

Şehirden

347

Öğrenci

Alanında Yayınlar

Türkiye’de Uluslararası İlişkilerci Olmak

Online Üyelik Fırsatı

TUİÇ üyelerini online kabul edebiliyor

Türkiye’de alanında nadir organizasyonlardan olan ve Uluslararası İlişkiler alanında neredeyse her öğrencinin tanıdığı derneğimize üyelikleri online üyelik sistemimizle kabul ediyoruz. Bu sistemle, derneğimize üye olabilir, aidat ve üyelik ücretlerini ödeyebilirsiniz. Derneğimizin üyelerine özel fırsatlardan yararlanmak için sizde üye olun.

TUİÇ Akademi

Akademi Sokakta

Türkiye’nin geleceği gençler olarak; sosyal, kültürel, iktisadi ve siyasi çerçevede, başta dış politika olmak üzere Türkiye’nin sorunlarına ve gündemine dair oluşan ve oluşturulacak politikalara aktif olarak katılmayı, bu süreç içinde aktif rol almayı hedefliyoruz.

Ankara Eğitim Gezisi

TUİÇ Her yıl Ankara’da

Bu Güne Kadar Gerçekleştirdiğmiz ‘Ankara Eğitim Gezileri’ kapsamında ziyaret ettiğimiz kurumlar:

TBMM /Anayasa Komisyonu, TBMM/ İnsan Hakları Komisyonu, TBMM/Avrupa Birliği Komisyonu, TBMM Tanıtım Gezisi, Anıtkabir Ziyareti, Uluslararası Stratejik Araştırmalar Kurumu (USAK), Ortadoğu Stratejik Araştırmalar Merkezi (ORSAM), Stratejik Düşünce Enstitüsü (SDE), Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA), Cumhurbaşkanlığı Müze Köşkü, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP), Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Barış ve Demokrası Partisi (BDP), Başkanlık Kamu Diplomasi Kordinatörlüğü (KDK), Türkiye İşbirliği ve Kalkınma Ajansı (TİKA), Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Diyanet İşleri Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Anadolu Ajansı

Uluslararası Kongreler

TUİÇ sınırları aşıyor

Uluslararası Kongreler

1.Azarbaycan’ın  Bölgedeki Rolü ve Enerji Güvenliği

Qafqaz Üniversitesi, 28-31 Mayıs 2009

2.Doksanlardan Günümüze Balkanlarda Değişen Yapılar ve Türkiye -Bosna Hersek İlişkileri

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi, 20-21 Nisan 2012

3.Uluslararası Kıbrıs Öğrenci Kongresi

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Çanakkale Onseki Mart Üniversitesi, 17-18-19 Nisan 2013

türk komedi filmleri